Error. Page cannot be displayed. Please contact your service provider for more details. (29)

Jesteś tutaj: StartZakładanie ogrodów

Zakładanie ogrodów

Zakładanie ogrodów

Pragniesz posiadać wyjątkowy ogród? Potrzebujesz pomocy w zagospodarowaniu i pielęgnacji terenu wokół swojej posiadłości?

Możemy Ci pomóc!

Nasza firma doskonale rozumie, że każdy ogród może być arcydziełem, jesteśmy jednak również świadomi tego, że samodzielne uformowanie go może stanowić problem. Odpowiadając tym samym na potrzeby Klientów, przychodzimy z pomocą każdemu, kto chce zapewnić sobie wokół domu idealne miejsce do odpoczynku i relaksu.

Jedną z głównych usług przez nas oferowanych jest zakładanie ogrodów.

Dzięki duże koncentracji na zadaniach tego typu, doskonale rozumiemy zróżnicowane oczekiwania ze strony Klientów. Bogate doświadczenie potwierdzone dobrymi opiniami sprawia, że jesteśmy darzonym zaufaniem partnerem w pracach ogrodniczych. Oferujemy zarówno pomoc w zagospodarowaniu terenu, jak i przy pielęgnowaniu wykonanego terenu. Tym samym przez cały czas – od projektu do pielęgnacji – Twój ogród może pozostawać w dobrych rękach.

Tym, co cechuje naszą firmę na tle konkurencji jest indywidualne podejście do Klienta. Po otrzymaniu pierwszych informacji przesłanych za pośrednictwem formularza kontaktowego, w przeciągu 24 godzin przesyłamy kalkulację wstępnych kosztów. Do uzyskania dokładnej wyceny konieczne jest obejrzenie terenu do zagospodarowania. Odwidzenie jej następuje za zgodą i w towarzystwie zleceniodawcy. Pozwala to na pełniejsze opracowanie projektu, który może być propozycją Klienta, lub dziełem naszej firmy z uwzględnieniem potrzeb Klienta. Z tego też względu możliwość wspólnego obejrzenia ogrodu jest tak istotna. Pozwala to wspólnie ustalić czy wybrane elementy są możliwe do stworzenia oraz jakich działań będzie to wymagało.

Nie boimy się wyzwań i z entuzjazmem podejmujemy się prac nad złożonymi projektami stanowiącymi ciekawe wyzwania.

Po obejrzeniu terenu i konsultacji, Klient otrzymuje całkowicie darmowy projekt roboczy ogrodu. Dla osób bardziej wymagających dostępne są również projekty architektoniczne, które zawierają więcej szczegółów uwzględniających również ewentualne zabudowania.

Inne usługi oferowane przez naszą firmę to:

- Projektowanie ogrodów
- Systemy nawadniające
- Pielęgnacja ogrodów

Takie ich spektrum usług gwarantuje kompleksowe podejście, oraz brak konieczności podejmowania współpracy w kilkoma firmami.

Wraz z projektem roboczym istniej możliwość otrzymania projektu automatycznego nawadniania, które instalowane jest również przez naszą firmę. Stanowi ono udogodnienie procesu pielęgnowania roślinności, ponadto jest wygodne i oszczędne w porównaniu do tradycyjnego dostarczania wody.

Podejmujemy się także tworzenia „małej architektury”, oraz niezbędnych wykończeń. Nasze propozycje to nie tylko altanki, lecz również oczka wodne, drewniane mostki i fontanny. Dodatkowo oferujemy wykończenia trawników, zapewniając jakość, jakiej nie znajdziesz w sklepie.

Na życzenie każdego Klienta podejmujemy się również pielęgnacji stworzonego ogrodu. Dzięki temu możesz patrzeć jak ogród rozkwita, bez wkładania w to wysiłku i czasu.

My zajmiemy się wszystkim!

zakładanie ogrodów Warszawa Legionowo

systemy nawadniające Warszawa Legionowo

projektowanie ogrodów Warszawa

Joomla templates by Joomlashine