Jesteś tutaj: StartPielęgnacja ogrodów

Pielęgnacja ogrodów

Pielęgnacja ogrodów.

Marzy Ci się piękny ogród, ale brak Ci czasu, aby go właściwie pielęgnować? Już wiesz, jak wiele czasu zabiera zdobywanie wiedzy, która pozwoli, by Twoje rośliny zawsze były tak piękne, jak tego oczekujesz?

Zostaw to profesjonalistom! Nasza firma zyskała popularność na rynku, dzięki kompleksowemu podejściu do usług związanych z ogrodami. Oznacza to, że znajdziemy odpowiedź na potrzeby każdego, najbardziej nawet wymagającego Klienta. Nie boimy się ogrodniczych wyzwań, gdyż praca jest naszą pasją i poświęcamy temu całe serce.

Pielęgnacja ogrodów to jedna z naszych podstawowych usług. Zdajemy sobie sprawę, że doprowadzenie zielonego terenu do rozkwitu jest czasochłonnym zajęciem. Niezależnie od tego, czy ogród pokryty jest trawą, czy zawiera też inne elementy, nie można go zostawić samemu sobie. Zadbany ogród zapewnia poczucie komfortu, oraz odprężenia po ciężkim dniu. Z tego powodu powinien wyglądać pięknie, niezależnie od swojej aranżacji.

Doskonale rozumiejąc potrzeby naszych Klientów wiemy, że zarówno trawa, jak i delikatne kwiaty, wymagają odpowiedniej, choć odmiennej formy pielęgnacji. Znamy się na tym i odciążamy Klienta od nieprzyjemnych prac, pozwalając mu na cieszenie się znajdującą się wokół niego roślinnością.

Mamy świadomość, że o każdej porze roku, pielęgnacja terenu zielonego wymaga innych działań. Wszystkie z nich znajdziecie w naszej ofercie na:

- sezon jesienno-zimowy
- sezon wiosenno-letni

W związku z sezonem zimowym, oferujemy porządkowanie trawników, zbieranie liści, oraz zabezpieczanie grządek kwiatowych i krzewów przed mrozem. Natomiast przed wiosną przeprowadzamy prace, które pomagają ogrodowi szybko wrócić do poprzedniej świetności. Tym samym ściągamy z barków Klientów obowiązki związane z: nawożeniem, spryskiwaniem roślin, usuwaniem chwastów, przycinaniem krzewów, czy koszeniem trawy.

Dzięki nam nie trzeba długo czekać na zazielenienie się trwa, oraz pojawienie się kwiatów. Ogród szybko znajduje się w pełnym rozkwicie. Na życzenie Klienta podejmujemy się również kształtowania roślinności, oraz uzupełniania braków na trawnikach.

Nasze usługi nie ograniczają się jedynie do pielęgnacji. Nieobce jest nam również projektowanie ogrodów, według zaleceń Klienta, który pragnie odświeżenia miejsca w wokół swojego domu, czy zakładanie ogrodów, według wykonanego projektu, lub projektu własnego Klienta. Jesteśmy w stanie dostosować ogród do oczekiwanego kształtu, urozmaicając go ulubionymi roślinami zamawiającego. Jako uzupełnienie naszej oferty, oferujemy również zautomatyzowane systemy nawadniające wysokiej jakości. Zakładamy je zarówno w momencie tworzenia ogrodu, jak również, gdy teren jest już zagospodarowany. Nasze prace nie niszczą roślinności, a nowoczesny system instalacji sprawia, że po kilku dniach nie ma śladu po przeprowadzonych działaniach.

Dodatkową zaletą jest wygląd samego systemu. Zraszacze znajdują się na poziomie gruntu, nie zawadzają i wysuwają się jedynie na czas podlewania ogrodu. Porę podlewania można ustalić samodzielnie. Po założeniu systemu, specjaliście z naszej firmy podpowiadają, jak go obsługiwać zapewniając sobie komfort i wygodę.

Jesteś zainteresowany współpracą? Nic prostszego. Wystarczy wypełnić formularz znajdujący się na naszej stronie internetowej, oraz określić w nim swoje oczekiwania. Zapoznamy się z nimi i skontaktujemy się z Tobą w przeciągu 24 godzin.

Podejmujemy się prac zarówno na dużych połaciach terenów zielonych, jak też na mniejszych.

Uwaga! Pielęgnacja ogrodów dla stałych Klientów, oraz osób, które posiadają ogrody wykonane przez nas, objęta jest zniżką -20% na wszystkie usługi pielęgnacyjne.

Joomla templates by Joomlashine