Jesteś tutaj: StartRekomendacje

Rekomendacje

Włodzimierz Bieńkowski

Miałem okazję współpracować z firmą Hortus Studio Ogrodów w czerwcu 2014. Projektowanie ogrodów we współpracy z wysokiej jakości personelem firmy mogę z czystym sumieniem polecić osobom, którym zależy na tym, aby ich ogród wyglądał naprawdę wyjątkowo. Zakładanie ogrodów przez tą firmę przebiega dokładnie i sprawnie, a systemy nawadniające są zaprojektowane z dużą dokładnością i działają bez zarzutów. Dzięki firmie Hortus posiadam piękny ogród, gdzie moim zadaniem jest jedynie koszenie trawnika, dlatego też polecam ją każdemu kto myśli o pięknym, nie wymagającym wkładu pracy otoczeniu domu.

Pobierz PDF

Jakub Karczewski

Niniejszym pragnę polecić firmę „Hortus” Studio Ogrodów, jako rzetelnego wykonawcę usług związanych z ogrodnictwem i zagospodarowaniem terenów zielonych.
 
Firma oferuje nie tylko projektowanie ogrodów i zakładanie ogrodów. Posiada również w ofercie systemy nawadniające, a także wiele usług uzupełniających. Szeroki wachlarz usług pozwala na kompleksową obsługę klienta i z tego powodu warto zapoznać się z oferta firmy Hortus.
 
Po wykonaniu zlecenia firma nie odwraca się od klienta, daje gwarancję oraz w razie potrzeby porady czy pomocy zawsze jest kontakt telefoniczny bądź mailowy z jej przedstawicielem. Polecam firmę „Hortus” Studio Ogrodów ze względu na kompleksowość usług ogrodniczych oraz szybkie a zarazem dokładne wykonanie, którym towarzyszy partnerskie podejście i miła atmosfera we współpracy.
 

Aleksandra Kocot

Polecam firmę Hortus Studio Ogrodów osobom, poszukującym niedrogiej firmy, która spełni ich, nawet wygórowane, wymagania co do zagospodarowania terenów zielonych wokół ich domu. Projektowanie ogrodów firma wykonuje bardzo szybko i dokładnie tak jak tego oczekiwałem. Zakładanie ogrodów przebiega szybko, czysto i sprawnie, a systemy nawadniające proponowane przez firmę są dobrej jakości, proste w obsłudze i do tej pory niezawodne. Wyręcza mnie to z konieczności tracenia czasu na podlewanie. Z czystym sumieniem polecam firmę Hortus każdemu zainteresowanemu pięknym, zautomatyzowanym ogrodem.

Pobierz PDF

Joomla templates by Joomlashine